Otto Orešić, učenik prvog razreda naše gimnazije osvojio je počekom ožujka treće mjesto u konkurenciji mladića do šesnaest godina na natjecanju u sklopu prvenstva Austrije.

Natjecanje Raiffeisen und Arthrobene-Fischer Cup Weißbriach održalo se u austrijskoj pokrajini Koruška.

otto oresic skijanje

Dan poslije, Otto je osvojio peto mjestu u skijaškoj disciplini superveleslaloma.

Otto se vratio na stazu ove zime nakon pauze uzrokovane ozljedom. Marljivo skuplja bodove na utrkama u Sloveniji, Italiji i Austriji.

Otto je 2016. godine osvojio Trofeo Biberon koje organizira SKI klub iz Trsta, a taj uspjeh u veleslalomu posebno se ističe jer je startao pod rednim brojem 376 od 379. natjecatelja!

Trenutno je jedan od naših najperspektivnijih mladih skijaša u svom uzrastu.